SERVIS - OSTRAVA

Servis oprava tonery - velkoformátové kopírky multifunkce tiskárny plotry faxy - Ostrava Opava Kravaře Benešov Hlučín Bruntál Bílovec Fulnek Odry Studénka Paskov Vratimov Frýdek Místek Havířov Šenov Bohumín Orlová Rychvald Karviná Český Těšín Třinec Jablunkov - Konica Minolta Develop Ricoh Gestetner Nashuatec Hewlett Packard HP Canon Brother Epson Sharp Kyocera Utax Triumph Adler Oki

TONER-COPY s.r.o., záruční i pozáruční servis a opravy kopírek tiskáren a multifunkcí:


Servis Hotline +420 607 320 320


Servisní technik +420 723 580 580


Email servis.ostrava@toner-copy.czVaše porouchané zařízení nemusíte nikam vozit ani posílat a riskovat tím další poškození. Ve většině případů přijede náš technik k Vám, provede diagnostiku a odhad ceny opravy a po domluvě zařízení opraví přímo na místě.

Servis poskytujeme v těchto místech - Ostrava, Opava, Kravaře, Benešov, Hlučín, Bruntál, Bílovec, Fulnek, Odry, Studénka, Paskov, Vratimov, Frýdek Místek, Havířov, Šenov, Bohumín, Orlová, Rychvald, Karviná, Český Těšín, Třinec, Jablunkov a dalších v okolí cca 50km od Ostravy.

Poskytujeme záruční i pozáruční servis na většinu zařízení pro tisk a kopírování prodávaných v České republice. Provádíme opravy kopírek, tiskáren a multifunkcí. Většinu zařízení opravujeme přímo u zákazníka. U oprav, které vyžadují dílenskou opravu zajistíme sami odvoz i zpětný dovoz zařízení. Specializujeme se hlavně na následující značky renomovaných výrobců.

  • KONICA MINOLTA / DEVELOP
  • RICOH / GESTETNER / NASHUATEC
  • CANON
  • HEWLETT PACKARD
  • SHARP
  • BROTHER
  • TRIUMPH-ADLER / UTAX / KYOCERA
  • EPSON
  • OKISERVIS VAŠICH LASEROVÝCH TISKÁREN A MULTIFUNKCÍ ZNAČEK HEWLETT PACKARD A CANON ZDARMA !!!

Nově nabízíme všem našim odběratelům spotřebního materiálu - RENOVOVANÉ TONERY - pro laserové tiskárny nebo multifunkce servis těchto tiskových zařízení zdarma - včetně práce, dopravy, výměny opotřebitelných dílů (PM sady) a náhradních dílů. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

TONERY, INKOUSTY, OSTATNÍ SPOTŘEBNÍ MATERIÁL A PAPÍR

Dodáváme tonery, inkousty a další spotřební materiál originální i alternativní pro Vaše kopírky, multifunkce, tiskárny a plotry. Nabízíme taky kvalitní xerografický papír kategorie A až C za velmi příznivé ceny.Copyright © 2022 TONER-COPY. Powered by Zen Cart and Zen Cart Czech Support Site