O NÁS

TONER-COPY - prodej a servis kopírek multifunkcí a tiskáren - Ostrava Kopřivnice Nový Jičín Frenštát Příbor Frýdek-Místek Valašské Meziříčí Vsetín Rožnov Hranice Liberec Žďár nad Sázavou Prostějov Olomouc - Konica Minolta Develop Ricoh Gestetner Nasuatec Hewlett Packard Canon Brother Sharp Epson Triumph-Adler Kyocera Utax

Společnost TONER-COPY s.r.o. byla založena v letních měsících roku 1998 se zaměřením na prodej, pronájem a servis kancelářské techniky. V současné době má společnost TONER-COPY s.r.o. 20 pracovníků. Svým rozsahem působení pokrýváme významné lokality, jako jsou: Liberec, Jablonec nad Nisou, Česká Lípa, Turnov, Praha, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Brno, Prostějov, Přerov, Olomouc, Kopřivnice a Ostrava. Ve všech těchto lokalitách působíme jak obchodně tak i servisně.

Naše kamenné pobočky a prodejny najdete v Liberci, v Havlíčkově Brodě a v Olomouci.

Firma se specializuje na dodávky kancelářské techniky, s tím, že na všechna nabízená zařízení poskytuje záruční a pozáruční servis. Poskytujeme komplexní nabídku v oblasti kopírování a tisku, faxové techniky, PC techniky, správy počítačových sítí, dodávky hardware i software včetně zařízení na zpracování dokumentů.

Určitě naši zákazníci ocení i odborné poradenství a odbornou pomoc při plánování rozvoje svých společností co se týče předchozího i budoucího nákupu HW i SW, hlavně kapacit serverů a kompatibilitu operačních systémů se stávajícími i novými periferiemi.

Cílem firmy je nabízet kvalitní služby zákazníkům, vycházející z jejich potřeb a vytvořit se zákazníkem trvalý vztah vzájemné spolupráce, který povede k jeho maximální spokojenosti. Velký důraz klademe na vysokou úroveň a operativnost servisních služeb, které rozhodujícím způsobem ovlivňují spokojenost zákazníků.

Naši techničtí a servisní specialisté jsou pravidelně školeni a prověřováni výrobci jednotlivých značek námi dodávané a servisované kancelářské techniky.


Naše strategie

Cílem podnikání TONER-COPY s.r.o. je přinášet svým zákazníkům na poli informatiky a kancelářské techniky jinými způsoby nedosažitelnou konkurenční výhodu. Jsme subjektem, který poskytuje v oboru informačních systémů komplexní služby a využívá jejich možností pro definici nových produktů a služeb, znamenajících změnu zažitého paradigma. Jsme společností, která se rozhodla být subjektem uznávaným pro svou technologickou a podnikatelskou kompetenci, lákavým pro zaměstnance i investory pro poskytované příležitosti.

TONERE-COPY s.r.o. je od svého vzniku koncipována jako moderní organizace, která se dokáže velmi pružně přizpůsobit specifikům trhu a dynamice vývoje na poli kancelářských a informačních technologií.

Cílem našich aktivit v oboru informačních technologií je poskytovat kompetentní služby, které našim zákazníkům umožňují efektivní využití informatiky pro dosažení svých strategických cílů.

Od vzniku společnosti v roce 1998 jsme se stali spolehlivým partnerem již mnoha společností. Přispíváme ke vzniku a naplnění jejich informačních strategií, k definici podoby jejich e-služeb, vyhledávání a využití příležitostí, které poskytují dnešní informační technologie.

SPOJTE SE S NÁMI A VAŠE KANCELÁŘSKÁ TECHNIKA BUDE PRACOVAT PRO VÁS


Čím se zabýváme

  • Maloobchod i velkoobchod kancelářskou technikou
  • Maloobchod i velkoobchod spotřebním materiálem
  • Maloobchod i velkoobchod kancelářským papírem
  • Servis kancelářské techniky
  • E-obchodování

Kvalita

Základním měřítkem úspěšnosti našeho působení a kvality našich služeb je Vaše spokojenost. Snažíme se jí dosahovat zejména pochopením Vašich očekávání a naplněním našich vzájemných dohod.

Naše základní hodnoty a principy

  • Absolutní spolehlivost a důvěra k Vám i k sobě samým.
  • Nepřetržitá péče o růst našich vědomostí a schopností.
  • Orientace a pružná reakce na Vaše potřeby.
  • Uplatňování principu win-win jako základního principu naší vzájemné spolupráce.

Naše kvalifikace a certifikace

Certifikace KONICA MINOLTAtechnické + obchodní PDF soubor PDF soubor PDF soubor PDF soubor PDF soubor
Certifikace RICOH/GESTETNER technické + obchodní
Certifikace HPtechnické + obchodní PDF soubor
Certifikace CANONtechnické + obchodní PDF soubor
Certifikace TRIUMPH-ADLERtechnické + obchodní PDF soubor
Certifikace SHARPtechnické + obchodní
Certifikace TOSHIBAtechnické + obchodní PDF soubor
Certifikace ARMORtechnické + obchodní PDF soubor

Team společnosti

Lidé tvořící team společnosti TONER-COPY s.r.o. jsou absolutní profesionálové, kteří působí v oboru již 15 a více let a tato práce je pro ně zároveň koníčkem.

Copyright © 2021 TONER-COPY. Powered by Zen Cart and Zen Cart Czech Support Site