APLIKACE

SafeQ a ScanFlow - Ostrava Kopřivnice Nový Jičín Frenštát Příbor Frýdek-Místek Valašské Meziříčí Vsetín Rožnov Hranice Liberec Žďár nad Sázavou Prostějov Olomouc - Konica Minolta Develop Ricoh Gestetner Nasuatec Hewlett Packard Canon Brother Sharp Epson Triumph-Adler Kyocera Utax

Společnost TONER-COPY s.r.o. nabízí kromě standardních tiskových řešení i další aplikační nástavby pro Vaši kancelářskou a výpočetní techniku:

SafeQ:

SafeQ je integrované tiskové řešení umožňující přesné účtování, kontrolu přístupu jednotlivých uživatelů a směrování tiskových operací na jakékoliv zařízení v síti tiskáren a kopírek. Umožní Vám získat absolutní přehled o nákladech za tisk, kopírování a skenování. Díky efektivní identifikaci a distribuci každé tiskové úlohy SafeQ zajišťuje úplnou kontrolu nad celým procesem tisku, kopírování a skenování firemních dokumentů. Řešení je vhodné jak pro malé firmy, tak pro velké korporace, státní instituce, školy a univerzity, IT, banky a finanční instituce. SafeQ Vám zajistí kompletní monitoring veškerých kopírovacích, tiskových a skenovacích operací během procesu. Je proto ideálním řešením pro dlouhodobé snižování nákladů a optimalizaci tiskového prostředí.

Více o SafeQ ...

ScanFlow:

Použití multifunkčních zařízení Konica Minolta s aplikací ScanFlow je tím nejjednodušším způsobem, jak všem svým zaměstnancům zpřístupnit možnost převodu papírových dokumentů do Wordu nebo Excelu, aniž by museli použít jakoukoliv další aplikaci nebo zvláštní (pro tyto účely určený) přístroj. Již vytištěné dokumenty tak lze snadno upravovat bez nutnosti pracného přepisování a to pomocí zařízení, které je v kanceláři denně používáno.

Více o ScanFlow ...

Copyright © 2021 TONER-COPY. Powered by Zen Cart and Zen Cart Czech Support Site